آوریل 06 2015 0دیدگاه

دستاوردهای نوین صنعت تاسیسات در ایران

سالن کنفرانس هتل استقلال در تاریخ 29 مهر ماه سال 1395 میزبان مهمانان سمینار “دستاوردهای نوین صنعت تاسیسات در ایران”  بود. این سمینار توسط مجموعه سوپرپکس تنظیم و گردآوری شد. مدعوین سمینار جمعی از فعالان و متخصصین صنعت ساختمان از اقصی نقاط ایران بودند.

مدیریت مجموعه سوپرپکس آقای مهندس رضا خسروانی در جایگاه نخستین سخنران، از سیاستها و استراتژیهای سوپرپکس در طول سالهای گذشته سخن گفته و روند عملکرد و سیاستهای اجرایی مجموعه و استراتژیهای مورد نیاز برای رشد و ترقی صنعت تاسیسات از مهمترین مباحثی بودند که به آن پرداخته شد.
نمایندگانی از شرکتهای تیممه و پژتن (شرکای تجاری سوپرپکس) سخنرانان بعدی در این سمینار بودند. آقای یسری سعد مدیر بخش صادرات شرکت تییمه از محصولات جدید برند تییمه پرده برداری فرمودند و درباره تکمیل سبد کالایی مجموعه سخن گفتند.
همچنین آقای نیکولا نواکویچ، نماینده شرکت پژتن از سیستم کاری و به روز شرکت سخن گفته و محصولات جدید و متنوع خود را در معرض نمایش قرار داده و به شرح آن پرداختند. ایشان ضمن معرفی کفشورهای پژتن از تغییرات اعمال شده جهت تطابق این محصولات با سیستم اجرایی در ایران نیز سخن گفتند.
مهندس اژدری، مسئول بخش فنی مجموعه سوپرپکس سخنران بعدی سمینار بودند که درباره جدید ترین سیستم کنترل یوپونور (سیستم Smartix) سخن گفتند و تمامی جزییات مربوطه را شرح دادند. ایشان ضمن برشمردن مزیتهای سیستم Uponor Smartix Wave Plus که به تازگی از طرف شرکت یوپونور معرفی شده به توضیح در مورد نحوه کنترل حرارت منازل از طریق گوشی همراه نیز پرداختند.
 آقای علی ریحانی، مدیر امور بازرگانی مجموعه به عنوان آخرین سخنران محصولات برند ترلبورگ (عایقعهای رطوبتی) را در معرض نمایش حضار قرار داده و معرفی پروژه‌های نمونه این برند را در سرتاسر ایران ضمیمه سخنان خود قرار دادند.
در پایان سمینار به پاس گرامیداشت فعالیتهای برخی از نمایندگان، مجریان، و پرسنل با سابقه بیش از ١۵ ساله شرکت با لوح تقدیری از این عزیزان تقدیر بعمل آمد.

tasisat_bartar

تاسیسات برتر، گرمایش از کف تخصص ماست. این شرکت دارای سابقه طولانی در رابطه با طراحی و فروش سیستم های لوله کشی و گرمایش کفی است.

Write a Reply or Comment