آگوست 15 2018 0دیدگاه
گرمایش از کف چیست ؟

گرمایش از کف

گرمایش از کف با چرخش آب گرم از میان شبکه‌ای از لوله های پکس که در کف نصب گردیده‌اند، به آرامی حرارت را در تمامی سطح به صورت یکنواخت توزیع می‌کند.

گرمایش از کف، آب گرم با دمای متوسط 40 الی 45 درجه‌ی سانتیگراد از طریق موتورخانه، پکیج، و یا پانل‌های خورشیدی تأمین، و از طریق کلکتورها توزیع و در سیستم گردش می‌کند، که نسبت به سیستم‌های متداول 30 تا 35 درجه کمتر است، و حداکثر دمای کف 29 درجه‌ی سانتیگراد است.

در ‌گرمایش از کف، بیش از60 در صد انرژی به صورت تابشی به محیط انتقال پیدا می‌کند، و به جای گرم کردن هوا، اجسام و افراد گرم می‌شوند.

گرمایش از کف، بسته به شرایط فنی ساختمان تا 50 درصد می‌تواند صرفه‌جویی در مصرف انرژی ایجاد کند. با توجه به اینکه انرژی، منبع تمام‌شدنی است و استفاده‌ی بهینه‌ی آن یک ضرورت فرهنگی، اجتماعی و ملی است، و همچنین با توجه به اینکه به زودی هزینه‌ی انرژی افزایش یافته، و سهم قابل توجهی از سبد هزینه‌ی زندگی را به خود اختصاص خواهد داد، بنابراین 50 درصد صرفه‌جویی در مصرف انرژی میزان قابل ملاحظه‌ای است.

tasisat_bartar

تاسیسات برتر، گرمایش از کف تخصص ماست. این شرکت دارای سابقه طولانی در رابطه با طراحی و فروش سیستم های لوله کشی و گرمایش کفی است.

Write a Reply or Comment